Hľadáme pozemky, chalupy a chaty na pekných miestach NA PREDAJ!

To „naj“ z našej ponuky ubytovania na Slovensku

Členstvo v Klube Literárnej a prázdninovej spoločnosti Tricio
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
ZIMNÉ ŠPORTY NA LIPTOVE - LYŽOVAČKA, BEŽKY, SNOWBOARD
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
 
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard

Kam na zimnú dovolenku s rodinou? Liptov má výbornú polohu. Minulý rok sme sa rozhodli pre lyžovačku v Liptovskom Jáne, kde sa naše deti učili snowboardovať. Ceny za lektorov lyžovania i snowboardu aj za vleky sú v Liptovskom Jáne nižšie ako vo vysokohorských strediskách a nám hlavne vyhovovala dostupnosť z miesta, kde sme boli ubytovaní.

Bývali sme v objekte www.chatanaliptove.sk. Prázdninový dom nám svojim zložením vyhovoval najviac, lebo sme boli dve rodiny s dvoma deťmi a každá rodina mala vlastný apartmán s krbom a dvoma spálňami. Navyše sme si mohli objednať aj polpenziu na taký čas, ako nám to vyhovovalo.

Doobeda sme odchádzali na lyžovačku, kde sme boli autom do 5 minút, deti teda snowboardovali, neskôr sme skúsili aj bežkovanie v Žiarskej doline. Priznávam, bolo to prvýkrát v mojom živote, čo som skúsila stáť na bežkách. Našťastie mám akúsi ,,kondičku", inak by som bola po prvom bežkovaní zničenejšia ako naše deti na snowboarde alebo manželia z lyžovačky.

Večer sme si zvykli dať vírivú vaňu alebo infrasaunu. Výborná bola aj masáž, škoda, že sme ju skúsili až na konci dovolenky. Navštívili sme aj Western City pri Tatralandii - pri auquaparku a bol to rovnako atraktívny zážitok.

Liptov má výbornú polohu aj pre tých, ktorí si chcú urobiť výlet do Vysokých Tatier. Navštívili sme Starý Smokovec, bolo nám trochu aj smutno, že naše pekné Tatry sú také spustošené, ale sneh im trochu pomohol zakryť nepekné pozostatky kalamity. Vyviezli sme sa na Hrebienok a skúsili sme staré dobré  sánkovanie aj nové zimné atrakcie (funtools), navštívili sme našu obľúbenú cukráreň v Starom Smokovci a unavení sme sa vrátili na Liptov.

Liptov je pre zimné lyžovačky fakt výborný. Ďakujeme Triciu aj skvelej ubytovateľke za sprostredkovanie našej dovolenky.


Pani Durešková s rodinnou, referencia z 2/2009

 

Prázdniny a sviatky na Slovensku

Ďalšie články s témou Lyžiarske strediská - lyžovačka

 
Slovenskedovolenky na Facebooku

Odporúčané ubytovacie zariadenia v okolí:
43 - Chalupa na Liptove
1443 - Apartmány - Liptov

Fotografie venované téme cestovný ruch na Slovensku:

 
     
 
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
 


 

Túžite po vlastnej chate alebo chalupe? Pozrite si naše chaty a chalupy na predaj.

Naša Literárna a prázdninová spoločnosť Tricio je hlavným sponzorom Autorskej školy Literario (ako vydať knihu, ako napísať knihu)

Chcete si postaviť vlastnú drevenicu? Pozývame vás na vzorovú Tricio - drevenicu

Poradíme vám Ako si založiť cestovnú kanceláriu , Ako prosperovať vďaka talentu, Ako podnikať cez internet - pozrite si naše vzdelávacie aktivity


Komentáre k článku

Pridať komentár

Meno:
Email:
Nadpis:
Komentár:
Kontr.otázka:      (Odpíšte číslo z obrázku)
Komentár bude zverejnený do 24 hodín, ak nebude obsahovať vulgarizmy alebo iné nevhodné výrazy.
 
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
 
odporúčame: pobyty so zľavou | darčekové poukazy | dovolenka s deťmi | ubytovanie so psom | historické hotely | romantické pobyty | predaj leteniek | lyžovačka na Slovensku | ubytovanie na Liptove | vlastná drevenica | pozemky na predaj | chata na Liptove | výstavba dreveníc – drevenice | kam na Slovensku | chaty a chalupy na predaj | letná dovolenka s deťmi | malé chaty na Slovensku | lacné chaty | penzión pri jazere | veľké chaty na Slovensku | Knihy o Slovensku | Výlety v okolí Bratislavy | Levický hrad a okolie | Banská Štiavnica a okolie | Kalvária pri Banskej Štiavnici | Svätý Anton | Okolie Banskej Štiavnice | Revištské Podzámčie | Čierny Balog a Dobročský prales | Čierny Balog a Vydrovská dolina | Krásna Hôrka - hrad | Betliar - kaštieľ | Vysoké Tatry | Pieniny | Pieniny - Stará Ľubovňa | Spišský hrad | Liptov | Orava | Vlkolínec | Špania dolina | Martin a okolie | Kremnica a hrad | Bojnice a hrad | Strečno - hrad | Javorníky a Malá Fatra | Trenčín a Trenčianske Teplice | Gazdovský dvor na Myjave | Komárno – Európske námestie | Filmy o Slovensku
© 2003-2012 - www.slovenskedovolenky.sk - všetky práva vyhradené!
Akékoľvek publikovanie obsahu týchto stránok je povolené len s písomným súhlasom majiteľa portálu.
Tricio Literary & Holiday Company, s.r.o.

partneri:

                    

Chcete vydať knihu? Pomôžeme vám!