Hžadáme pozemky, chalupy a chaty na pekných miestach NA PREDAJ!

To „naj“ z našej ponuky ubytovania na Slovensku

Členstvo v Klube Literárnej a prázdninovej spoločnosti Tricio
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
ZIMNÉ ŠPORTY NA LIPTOVE - LYŽOVAČKA, BEŽKY, SNOWBOARD
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
 
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard

Kam na zimnú dovolenku s rodinou? Liptov má výbornú polohu. Minulý rok sme sa rozhodli pre lyžovačku v Liptovskom Jáne, kde sa naše deti učili snowboardova. Ceny za lektorov lyžovania i snowboardu aj za vleky sú v Liptovskom Jáne nižšie ako vo vysokohorských strediskách a nám hlavne vyhovovala dostupnos z miesta, kde sme boli ubytovaní.

Bývali sme v objekte www.chatanaliptove.sk. Prázdninový dom nám svojim zložením vyhovoval najviac, lebo sme boli dve rodiny s dvoma demi a každá rodina mala vlastný apartmán s krbom a dvoma spálňami. Navyše sme si mohli objedna aj polpenziu na taký čas, ako nám to vyhovovalo.

Doobeda sme odchádzali na lyžovačku, kde sme boli autom do 5 minút, deti teda snowboardovali, neskôr sme skúsili aj bežkovanie v Žiarskej doline. Priznávam, bolo to prvýkrát v mojom živote, čo som skúsila stᝠna bežkách. Našastie mám akúsi ,,kondičku", inak by som bola po prvom bežkovaní zničenejšia ako naše deti na snowboarde alebo manželia z lyžovačky.

Večer sme si zvykli da vírivú vaňu alebo infrasaunu. Výborná bola aj masáž, škoda, že sme ju skúsili až na konci dovolenky. Navštívili sme aj Western City pri Tatralandii - pri auquaparku a bol to rovnako atraktívny zážitok.

Liptov má výbornú polohu aj pre tých, ktorí si chcú urobi výlet do Vysokých Tatier. Navštívili sme Starý Smokovec, bolo nám trochu aj smutno, že naše pekné Tatry sú také spustošené, ale sneh im trochu pomohol zakry nepekné pozostatky kalamity. Vyviezli sme sa na Hrebienok a skúsili sme staré dobré  sánkovanie aj nové zimné atrakcie (funtools), navštívili sme našu obžúbenú cukráreň v Starom Smokovci a unavení sme sa vrátili na Liptov.

Liptov je pre zimné lyžovačky fakt výborný. Ďakujeme Triciu aj skvelej ubytovatežke za sprostredkovanie našej dovolenky.


Pani Durešková s rodinnou, referencia z 2/2009

 

Prázdniny a sviatky na Slovensku

Ďalšie články s témou Lyžiarske strediská - lyžovačka

 
##facebook##

Odporúčané ubytovacie zariadenia v okolí:
43 - Chalupa na Liptove
1443 - Apartmány - Liptov

 


 

Túžite po vlastnej chate alebo chalupe? Pozrite si naše chaty a chalupy na predaj.

Naša Literárna a prázdninová spoločnos Tricio je hlavným sponzorom Autorskej školy Literario (ako vyda knihu, ako napísa knihu)

Chcete si postavi vlastnú drevenicu? Pozývame vás na vzorovú Tricio - drevenicu

Poradíme vám Ako si založi cestovnú kanceláriu , Ako prosperova vďaka talentu, Ako podnika cez internet - pozrite si naše vzdelávacie aktivity


Komentáre k článku

Prida komentár

Meno:
Email:
Nadpis:
Komentár:
Kontr.otázka:      (Odpíšte číslo z obrázku)
Komentár bude zverejnený do 24 hodín, ak nebude obsahova vulgarizmy alebo iné nevhodné výrazy.
 
Zimné športy na Liptove - lyžovačka, bežky, snowboard
 
odporúčame: pobyty so zÄžavou | darčekové poukazy | dovolenka s deĹĽmi | ubytovanie so psom | historické hotely | romantické pobyty | predaj leteniek | lyĹžovačka na Slovensku | ubytovanie na Liptove | vlastnĂĄ drevenica | pozemky na predaj | chata na Liptove | vĂ˝stavba drevenĂ­c - drevenice | kam na Slovensku | chaty a chalupy na predaj | letnĂĄ dovolenka s deĹĽmi | malĂŠ chaty na Slovensku | lacnĂŠ chaty | penziĂłn pri jazere | veÄžkĂŠ chaty na Slovensku | Knihy o Slovensku | VĂ˝lety v okolĂ­ Bratislavy | LevickĂ˝ hrad a okolie | BanskĂĄ Ĺ tiavnica a okolie | KalvĂĄria pri Banskej Ĺ tiavnici | SvätĂ˝ Anton | Okolie Banskej Ĺ tiavnice | ReviĹĄtskĂŠ PodzĂĄmďż˝ie | Čierny Balog a DobročskĂ˝ prales | Černy Balog a VydrovskĂĄ dolina | KrĂĄsna HĂ´rka - hrad | Betliar - kaĹĄtieÄž | VysokĂŠ Tatry | Pieniny | Pieniny - StarĂĄ Ä˝ubovňa | SpiĹĄskĂ˝ hrad | Liptov | Orava | VlkolĂ­nec | Ĺ pania dolina | Martin a okolie | Kremnica a hrad | Bojnice a hrad | Strečno - hrad | JavornĂ­ky a MalĂĄ Fatra | Trenčín a Trenčianske Teplice | GazdovskĂ˝ dvor na Myjave | KomĂĄrno - EurĂłpske nĂĄmestie | Filmy o Slovensku
@ 2003-2012 - www.slovenskedovolenky.sk - vĹĄetky prĂĄva vyhradenĂŠ!
AkÊkoĞvek publikovanie obsahu týchto strånok je povolenÊ len s písomným súhlasom majiteĞa portålu.
Tricio Literary & Holiday Company, s.r.o.

partneri:

                    

Chcete vyda knihu? Pomôžeme vám!